LONGEVITY

ZVYŠTE SVOJI ŠANCI NA DELŠÍ AKTIVNÍ ŽIVOT

Tento projekt je přesně pro ty z vás, které život baví a užívají si ho naplno, i když to není vždycky procházka růžovou zahradou. Systém Hypoxia Longevity vytváří prostředí pro spánek v simulované nadmořské výšce, jímž si podstatně zvyšujete šanci na delší produktivní život.

Celý koncept vznikl tak, že jsme spojili informace ze studií týkající se pozitivního vlivu kontrolované hypoxie na mnoho civilizačních onemocnění. ,,Již od 50. let minulého století je známo, že u vysokohorských populací je mnohem nižší výskyt ischemické choroby srdeční než u obyvatel nížin.“ (Zdroj: Akademie věd České republiky). 

Instalací systému Hypoxia Longevity, který v ložnici vytváří mírné hypoxické prostředí, vytváříme prostor pro váš hlubší spánek, lepší regeneraci a posílení organismu. Jediné, co musíte dělat Vy, je dýchat. Vaše tělo se postupně stává odolnějším, předcházíte chorobám a jdete vstříc dobré kondici.

PŘÍNOSY SYSTÉMU HYPOXIA LONGEVITY

 • kvalitnější a hlubší spánek
 • kardioprotekce
 • lepší regenerace těla
 • hubnutí – v nadmořských výškách nad 1800 m tělo spaluje přibližně o 10 % více kalorií než na úrovni hladiny moře
 • kvalitativní / kvantitativní mitochondriální změny – lepší propojení požadavků na energii a její tvorbou
 • zlepšené duševní soustředění – významné zvýšení hladin serotoninu a dopaminu (hormony odpovědné za dobrou náladu a klid); zvýšená hustota cév v mozkové kůře, striatu a hipokampu (dosažené vytvořením nových cév a dilatací mikrocév)
 • Dle vyjádření fyziologického ústavu Akademie věd České republiky má kontrolovaná hypoxie kardioprotektivní mechanizmus: „Dlouhodobé vystavení organismu prostředí s nízkým obsahem kyslíku vede k adaptaci, která má pozitivní dopad na odolnost srdce k poškození vyvolanému akutní ischemií. Studujeme proto molekulární mechanismy, které jsou zodpovědné za kardioprotektivní účinky chronické hypoxie. Chronická hypoxie je důsledkem některých patologických stavů, ale vyskytuje se i přirozeně např. u obyvatel žijících ve vysokých nadmořských výškách či během vývoje plodu v těle matky. Organismus reaguje na hypoxii celou řadou adaptačních odpovědí, jejichž cílem je kompenzovat nedostatek kyslíku a udržet homeostázu.“ (zdroj: zde)

  Adresáty systému Longevity jsou především developeři a hoteliéři, kteří mají zájem integrovat hypoxickou technologii do svých projektů. Tím se jednak odliší od konkurence a především poskytnou svým klientům možnost zdraví prospěšného životního prostředí.

  Snížené množství kyslíku v rámci systému Longevity není nijak „cítít“, neomezuje komfort dýchání a přirozených tělesných pocitů. Zařízení jsou umístěna obvykle v technické místnosti v suterénu nebo na střeše a hypoxický vzduch je následně rozveden pomocí potrubí do ložnic, kde jsou nainstalována monitorovací čidla.

  Neradi bychom vyvolali klamný dojem, že hypoxie působí jako nějaký „všelék”. Ale při vědomí, jak velkou roli hraje pro lidský organismus kyslík a při kolika procesech v těle je přítomen, získávají výše uvedená tvrzení logiku. Jde jen o to spočítat efektivní a přínosné využití správného množství kyslíku.

  Na téma pozitivních účinků hypoxie na revitalizaci lidského organismu a možnostech její indikace se dají napsat stohy stránek, což není účelem toho webu. Rádi Vám vše podrobně a srozumitelně vysvětlíme osobně, stačí nás kontaktovat.

  VíceMéně
  HYPOXIA